EFE NAKLİYAT anasayfa     hakkımızda     nakliyat hizmetlerimiz     depolama hizmetlerimiz     ücretsiz ekspertiz     iletişim
 
 

Kurumsal Ofis ve İş Yeri Nakliyatı

Kurumsal Ofis ve İş Yeri Nakliyatı
Yüksek teknolojiye sahip taşıma asansörleri ile her kata ofis ve büro eşyanızı çizmeden taşıyoruz. Alanya'nın her bölgede organize şekilde çalışan ekiplerimizle 7/24 kesintisiz olarak ofis ve bürolarınızı taşıyoruz.

En iyi şartlarda eşyalarınızın taşınması için özel ekipler ve sistemler oluşturulur. İş takibi sıralı olarak belirli departmanlarımız tarafından takip edilir.

Ofis ve iş yeri taşıma işlerinizde tüm mobilya ve beyaz eşyalarınız demonte edilir. Demonte olan eşyalarınız hijyenik şekilde paketlenir. İkinci yerinizde ise bunların monte ve dizaynı yapılır. Mobilya ve beyaz eşya demonte, ambalajlama ve monte işlemi uzman ekipler tarafından yapılır. 

Bizi arayarak tüm mobilya ve beyaz eşyalarınızı taşımada garanti altına almış olursunuz.


Ofis Büro Taşıma Esasları

Ofis ve iş yeri taşımalarında en önemli konularda biride dosya, klasör, arşiv, ufak eşyalar ve kırılacak eşyaların toplanması ve yerleşmesidir. Efe Nakliyat size özel paketleme ve kolileme sistemi sunar. 

Ofis ve iş yerinizde bulunan tüm ufak ve kırılacak eşyalarınız hijyenik şekilde toplanır ve paketlenir. Paketlerin üzerine ne oldukları ve nereden alındıkları yazılır. Bu sayede ofis ve iş yerinizin ikinci yerde rahatça yerleşmesi sağlanır. 

Arşiv ve klasör taşımaları ise uzman ekip tarafından yapılır. Raf ve dolaplardaki klasör ve evraklarınız numaralı şekilde alınır ve ikinci yere aynı şekilde yerleştirilir. Bu sayede arşiviniz karışmadan ikinci yerinizde hazır olur. 

Asansörlü Ofis Büro Taşıma

Dar merdivenler ve yüksek katlarda ofis taşımak artık sorun değil.  Asansörlü ofis taşıma sistemleriyle her kata ofis ve iş yeriniz sorunsuz taşınıyor. Sizin ofis ve iş yerinizi en iyi şekilde taşıyabilmek için asansörlerimiz siz değerli müşterilerimizin hizmetinde.

Sizde bizimle içiniz rahat şekilde ofis ve iş yerinizi asansörlü taşıma sistemiyle taşıtabilirsiniz. En iyi şekilde asansörlü ofis ve iş yeri taşıması yaptırmak için bizi arayın.

Sigortalı Ofis İşyeri Taşıma

Sigortalı ofis ve iş yeri taşıması garantili olarak Efe Nakliyat şirketi tarafından yapılır. Tüm ofis ve iş yeri taşımalarınız garanti altında yapılır.

Sigortalı ofis ve iş yeri sistemiyle eşyanız garanti altında şehir içinde ve şehirler arasında taşınır. Efe nakliyat eşyanızı nasıl aldıysa o şekilde size teslim eder. Sizde güvenilir bir firma ile sigortalı ofis ve iş yeri taşıtmak istiyorsanız bizi arayın.

Ofis ve iş yeri taşıma fiyatları için iletişim numaralarımızı arayarak ortalama fiyat alabilirsiniz. Net rakam için firmamızdan ücretsiz ekspertiz talep edebilirsiniz. Sizde hemen arayın kaliteli ve ekonomik taşıma fiyatlarından faydalanın.
 
 
Evden Eve Nakliyat Kurumsal Ofis ve İş Yeri.. Asansörlü Nakliyat Şehir İçi Nakliyat Şehirler Arası Nakliyat
Sigortalı Nakliyat
 
Hakkımızda
Hakkımızda "Mal Canın Yongasıdır"Sloganı ile çıktığımız bu yolda firmamız, dünyanın en zor, en sıkıcı işlerinden biri olan ev taşımak artık bir kabus olmaktan çıkarılabilir. Firmamız, ilk adresiniz deki eşyanızı ambalaj yaparak alır; ikinci adresinizde sizin verdiğiniz plana göre yerleştirir, düzenler. Mobilyaların de-montaj ve montaj iş..  devamı için...
Ücretsiz Ekspertiz
Ücretsiz Ekspertiz Alanya evden eve nakliyat firmaları arasında ambalajlı, sigortalı, marangozlu ve asansörlü ev taşıma hizmeti için size Ücretsiz Ekspertiz hizmeti sunan, en iyi evden eve nakliye şirketiyiz. Ev taşıma ve ofis taşıma işlerinizde size daha kaliteli ve profesyonel evden eve nakliyat hizmeti sunmak için, Alanya'da ücretsiz eksperti..  devamı için...
 

Dünya Standartlarında
Sigortalı, Asansörlü, montaj ekibimizle dünya standartlarında hizmet sunuyoruz.

Tam Sigorta Güvence ile
İsterseniz nakliyenizi tam olarak sigortalatabilir, eşyalarınızı güvenceye alabilirsiniz.

Türkiye'nin Her Yerine
Alanya'dan Türkiye'nin her yerine mesafe tanımadan eşyalarınızı taşıtabilirsiniz.

Vaktinde Teslimat
Söylediğiniz saatte eşyalarınızı teslim alır, söylediğimiz tarih ve saatte yerine ulaştırabiliriz.
 
Bize Hemen Ulaşın!
+90 (532) 744 68 83
anasayfa     hakkımızda     nakliyat hizmetlerimiz     depolama hizmetlerimiz     ücretsiz ekspertiz     tüm içerikler     xml sitemap     rss     iletişim
 
AlanyaEvdenEveNakliyat.com bir Efe Nakliyat domainidir. © 2016 Tüm hakları saklıdır. Tasarım ve Programlama  Innovasyon It Web